Chirurg naczyniowy- Neomedica

Neomedica posiada na swoim pokładzie szereg wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, w tym chirurga naczyniowego. Skupia się on na problemach związanych z krążeniem w kończynach dolnych. Badania oraz informacje o specjaliście można znaleźć na stronie.

Badania diagnostyczne USG doppler aorty brzusznej

W naszych gabinetach wykonywane są badania diagnostyczne, do których zaliczyć można m.in. USG typu doppler aorty brzusznej. Jest to niezwykle ważne badanie, pozwalające na wykrycie rozwijającego się tętniaka aorty brzusznej, który może być bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia.

Większość tętniaków jest wynikiem miażdżycy, przewlekłej choroby degeneracyjnej ściany tętnicy, w której tłuszcz, cholesterol i inne substancje gromadzą się w ścianach tętnic i tworzą miękkie lub twarde osady zwane płytami naziemnymi.

Badania wykonywane w gabinetach

W gabinetach Neomedica wykonuje się wiele badań diagnostycznych. Jednym z nich jest USG doppler tętnic i żył kończyn, szczególnie dolnych. W trakcie wykonywania tego badania, specjalista szuka nieprawidłowości w przepływach żył oraz tętnic. Sprawdza, czy nie dochodzi do utrudnień krążenia. Jest to badanie wspierające jego diagnozę. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, lekarz wyjaśni bardziej szczegółowo wyniki i poinformuje Cię o dodatkowych badaniach lub zabiegach, których możesz potrzebować.

  Odpowiedni projekt łazienki podstawą ciekawego wnętrza

You May Also Like

More From Author