Dlaczego warto wdrożyć SAP Hana w dużych firmach?

Systemy SAP stosowane są w wielu firmach, a swoją popularność zawdzięczają temu, że pozwalają na znacznie sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i jego efektywniejsze funkcjonowanie. Oprogramowanie tego typu wykorzystuje jedną bazę danych, dzięki czemu przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami jest swobodniejszy i szybszy.

Systemy SAP to poza tym rozwiązania w pełni modułowe, dzięki czemu można je rozbudować wraz z upływem czasu i rozwojem firmy. W przypadku dużych przedsiębiorstw korzystanie wyłącznie z pamięci dyskowej może jednak okazać się niewystarczające. W tego typu przedsiębiorstwach najczęściej wykorzystywane są liczne systemy informatyczne i przeprowadzane skomplikowane oraz czasochłonne operacje. Właśnie z myślą o potrzebach takich firm powstała platforma SAP hana umożliwiająca przetwarzanie danych i zarządzanie nimi w pamięci operacyjnej, a nie dyskowej. Jakie korzyści niesie to rozwiązanie dla użytkowników?

Przede wszystkim jest nią zwiększenie wydajności i tempa przetwarzania danych oraz nowe możliwości raportowania i analiz. Wdrożenie SAP hana to skuteczny sposób, aby przyspieszyć przeprowadzane w systemach informatycznych operacje nawet kilkaset razy. Aplikacja SAP hana może  być integrowana z innymi systemami SAP, ale można też korzystać z niej jak z niezależnej hurtowni danych. Co istotne, wprowadzenie tego rozwiązania do firmy nie wiąże się z koniecznością wykupienia licencji serwera bazy danych.

  Technologia XXI wieku

You May Also Like

More From Author