Kredyt inwestycyjny dla nowych firm – dofinansowanie na start

O powodzeniu nowego biznesu decyduje nie tylko dobry pomysł, ale także jego realizacja. Początkujący przedsiębiorcy mają trudne zadanie przede wszystkim w początkowym okresie funkcjonowania firmy – muszą zadbać nie tylko o odpowiednie wyposażenie biura lub zakładu produkcyjnego, ale też o pozyskanie klientów czy dobre relacje z kontrahentami.

Zdarzają się również błędy w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa, które wynikać mogą np. z braku doświadczenia. Zgromadzenie odpowiednich środków na rozbudowę przedsiębiorstwa bywa więc trudne. Co robić w takiej sytuacji? Wziąć kredyt inwestycyjny dla nowych firm.

Jeszcze kilka lat temu banki niechętnie udzielały pożyczek właścicielom firm o krótkim stażu. Bardzo często wymagane były wykazy dochodów za określony okres czasu albo inna forma zabezpieczenia pożyczanych kwot. Obecnie jest znacznie lepiej – nawet osoby prowadzące własną działalność gospodarczą od niedawna mogą starać się o kredyt inwestycyjny dla nowych firm.

Pozyskaną w ten sposób sumę przeznaczyć można na transakcje pozwalające zwiększyć majątek przedsiębiorstwa, a więc np. zakup nieruchomości albo maszyn produkcyjnych. Tego typu oferty znaleźć można m. in. na

Podczas poszukiwania najlepszej oferty na rynku warto porównać szczegółowo poszczególne parametry, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć najbardziej korzystną spośród nich. Pamiętajmy też, że decyzja odmowna w jednym banku nie oznacza wcale, że inna instytucja również nie zgodzi się na kredyt.

  Elektronika

You May Also Like

More From Author