Paste Group- salon płytek w Poznaniu

W Poznaniu można znaleźć wiele salonów z płytkami. Prym wiedzie Paste Group, które od lat zajmuje się sprowadzaniem płytek najlepszej jakości. Poza rodzimymi płytkami, sprowadza również materiał z Włoch czy Hiszpanii, wprowadzając w nasze mieszkania powiew świeżości i orientu. Całość kolekcji oraz ofertę można znaleźć na ich stronie internetowej

Układanie płytek ceramicznych w Poznaniu

Poza układaniem prosto płytek, często wykorzystuje się układ po przekątnej. Wzór ten jest bardzo podobny do prostego layoutu, z wyjątkiem obracania płytek o 45 stopni, dzięki czemu tworzą one diamentowy kształt. Z płytkami porcelanowymi o wyglądzie marmuru, ukośny wzór może wyglądać absolutnie oszałamiająco. Jest to również popularna aranżacja dla płytek w kratkę, podobnie jak klasyczna kombinacja czarno-biała. Sprawdzi się ona bardzo dobrze w łazienkach, gdzie będzie rozwiązaniem uniwersalnym na lata.

Płytki łazienkowe z pomysłem

Diagonalne wzory są prostym skrętem w prostej linii, ale ten niewielki kąt sprawia, że jest to całkiem wizualne uderzenie. Ponieważ Twoje oczy podążają za ostrymi krawędziami diamentów do przodu i na zewnątrz, układy po przekątnej mogą sprawić, że małe pomieszczenie będzie wyglądało na znacznie większe. Niestety taki styl układania ma również swoje wady. Nie ma płaskich krawędzi z ukośnym wzorem, więc nakreślenie układu jest nieco trudniejsze niż w przypadku układu prostego.

  Rodzaje palet dostępnych w sprzedaży

You May Also Like

More From Author